Výmena nefunkčných súčastí

Pokiaľ došlo k problému s Vašim hardvérom ako napr.:poškodenie displeja, nefunkčná klávesnica, prehrievanie, počítač prestal nabíjať atď. Postaráme  sa o výmenu chybných súčastí. Náhradné diely za Vás objednáme a odborne vymeníme. Samozrejme s

dvoj-ročnou zárukou.

Softvérové čistenie - Úprava systému

S bežným používaním sa do pc ( hlavne z internetu ) dostáva veľké množstvo zbytočných súborov, ktoré potom narúšajú jeho funkčnosť a rýchlosť. Pomocou špeciálnych softvérov a údržbou systému Vám zabezpečíme bezchybný chod a rýchlosť Vášho pc.

Hardvérové čistenie

Tak isto ako aj iné zariadenia aj počítač sa zanáša od prachu. Je to spôsobené nasávacími otvormi, ktoré slúžia k zabezpečeniu prívodu vzduchu do chladenia systému. Takýto pc sa potom prehrieva ,kedy môže dôjsť k samovoľnému vypínaniu a až k  jeho poškodeniu.

Zabezpečenie PC

Zabezpečíme Vám kompletnú ochranu pre vírusmi, malware, adware, spyware, PUP, trojský kôň atď. , ktorá Vás bude chrániť pred nežiaducou hrozbou infiltrácie  do Vášho pc.

Odvírenie PC

Váš pc hĺbkovo vyčistíme od hrozieb vírusov, ktoré zapríčiňujú nefunkčnosť systému, spomaľovanie, vyskacovacie okná, výpadky internetového pripojenia, reklamné pútače, nadmerný výkon bez záťaže, dlhé štartovanie, úplné zlyhanie pc a veľa iných problémov ktoré spôsobujú.

Zálohovanie dát

Po havárii systému a následnej neodbornej reinštalácie je veľká pravdepodobnosť že prídete aj o svoje citlivé dáta. V našej firme Vám vieme dáta zachrániť ešte predtým ako príde k samotnej reinštalácii. Zaručujeme Vám že sa nedostanú k tretej osobe. Maximálna diskrétnosť.

Riešenia WIFI pripojení

Navrhneme, zriadime, nakonfigurujeme, zabezpečíme a skontrolujeme Vašu domácu sieť tak, aby fungovala bez problémov a bezpečne. Navrhneme riešenie, nastavíme router, zabezpečíme sieť pred vonkajším cudzím pripojením, skontrolujeme kvalitu pripojenia, nastavíme pc.

Obnova stratených dát

Pokiaľ sa Vám stalo, že ste si nejakým nedopatrením vymazali dôležité dáta či už z pevného disku, pamäťovej karty, alebo USB, môžeme Vám Vaše dáta zachrániť. Dáta obnovujeme aj po sformátovaní média!!! Nakoľko je to zložitý proces, pri neúspešnom obnovení neplatíte! Zaručená maximálna diskrétnosť.

Reinštalácia systémov

Poskytujeme službu kompletnej reinštalácie Vášho operačného systému, včetne všetkých ovládačov, aktualizácii, nastavenia a spustenia systému. Následne systém skontrolujeme a otestujeme. Nutnosťou je originálny licenčný kľúč dodávaný s počítačom. Pokiaľ kľúč nevlastníte postaráme sa o jeho zabezpečenie.

Grafické návrhy

Súčasťou našej firmy je aj tvorba grafických návrhov na Vaše slávnosti, návrhy plagátov, oznámení, vizitiek, reklamných letákov, pozvánok, nálepiek atď. Službu poskytujeme bez tlače. Vytvorený návrh si najskôr pozriete a až po konzultácii s Vami a úpravách (pokiaľ s ním budete spokojný) zaplatíte.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now